BURALARDAYIM…

Günler geçiyor. Hayat gerçek yüzünü her geçen gün biraz daha güzel gösteriyor.

Uzun süredir ilgilenemediğim o kadar çok kıymetli şey var ki… Sanırım başıma gelen bazı aksiliklerden ötürü kıymetli olan şeylere uzak kalarak haksızlık ettim. Kitaplarımdan, blogumdan, sosyal çevremden bir süre uzak kaldım. Fakat aklımdan asla çıkarmadım ve beni ayakta tutan gerçek dostlarımın farkına vardıkça artık o zevkli günlerime tekrar dönme heyecanı sardı.

Artık geri dönüş vakti…

Zor zamanlar yaşadığım doğru ve her insanın hayatında zor zamanlar geçirdiği olmuştur. Ben de böyle bir sınavın içerisindeyim. Lakin şöyle arkama dönüp baktığımda ne kadar güzel şeyler yapmışım ve ne büyük başarılar elde etmişim diyorum ve Allah’a şükrediyorum.

Gelelim konulara artık yeniden yazmaya başlıyoruz ve yepyeni bir sayfa açıyoruz. Herşeye yeniden… Kitap incelemelerimize, bisiklet aktivitelerimize, düşünce yazılarımıza… Yani dolu dolu günlerime tekrar dönüyorum. Buralardayım… Bir yere kaybolmadım, sallandım ama devrilmedim dostlarım. Bu süreçte yanımda olan, desteklerini esirgemeyen kıymetli ailem; annem, babam ve kardeşlerime ve çok sevgili dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi bir de bu yazımda iletmiş olayım. Hepiniz iyi ki varsınız.

Dönelim konumuza, kitap kritikçiniz geri döndü. Hem etkinkitle.net’te hem burada…

Bakalım biz buralarda yokken piyasada neler olmuş? Nelerden geri kalmışız…

Yeniden dönüşüm ile birlikte okumamı tavsiye ettiğiniz ve ya merak ettiğiniz kitap ve kitaplar olursa yorum kısmından yazabilir, mail adresimden ve ya diğer sosyal medya hesaplarımdan iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir